Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу АЦ Милан и Арсенал

Во рамките на УЕФА Европа Лига се одигра натпреварот помеѓу домаќинот АЦ Милан и гостинот Арсенал, во Четврток, 8 Март 2018.

На натпреварот имаше точно 2 гола, и двата ги постигна Арсенал. Тоа резултираше со победа на Арсенал од 2:0 и задоволство на гостинскиот тренер.

Тука можете да ги гледате хајлајтсите и головите.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/r4yhx.mp4?token=1520541278-AkqytOhLJDMR9%2BEEIB1SnNN0Ktg%2FcM6x%2BWJ1oZfzdhw%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Види ги казино рецензиите за најдобрите казина достапни за Македонци.