Олимпик Марсеј vs Нант голови и хајлајтс

во Недела, 4 Март, Олимпик Марсеј на домашен терен играше против Нант во рамките на Лига 1.

Ниту Олимпик Марсеј ни Нант не можеа да го зачуваат својот гол, па мечот заврши со резултат 1:1.

Сите шанси, акции и голови во хајлајтсот од натпреварот подолу на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/a32c2.mp4?token=1520249886-%2BuDUX%2FB9uVbiO2GKz5L1p7EmhWn%2B%2FmXNN6m2UWXjBXc%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Добиј ги најновите совети за кладење за Лига 1.