Манчестер Сити vs Челси голови и хајлајтс

Манчестер Сити го пречека Челси во Недела, 4 Март.

Манчестер Сити постигна само еден гол, но тој беше доволен за победа бидејќи ја зачува сопствената мрежа.

Проверете ги најдобрите моменти од натпреварот во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/a2ohg.mp4?token=1520250112-4IziiSquuBPDXhl6HWkh90ZHbqxgjasv0QfKv%2Fq9LW8%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Kadenje.mk ви ги нуди сите информации за онлајн кладење во Македонија. Одлични предлог типови и рецензија на обложувалници, бонуси.