Олимпик Лион vs Анжер голови и хајлајтс

Во Недела, 14 Јануари, Олимпик Лион го нагости Анжер во рамките на Лига 1 натпревар.

За време на натпреварот секој тим постигна точно по еден гол, па мечот заврши со краен резултат 1:1.

Видете ги сите хајлајтси и голови во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/1o814.mp4?token=1515956132-Hg76cuEn1RcNj%2BAfXvVEHin%2BlxeKMTMvXmDKwcdv0rg%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Ти треба помош каде да се обложуваш? Спореди ги кладилниците на kladenje.mk