Хајлајтс и голови од Клуб Атлетико Мадрид vs Клуб Леида Еспортиу

Во Вторник, 9 Јануари, Клуб Атлетико Мадрид го нагости Клуб Леида Еспортиу во рамките на Куп на Кралот натпревар.

На натпреварот беа постигнати 3 гола, но сите ги постигна Клуб Атлетико Мадрид, па Клуб Леида Еспортиу го загуби мечот со резултат 3-0.

На натпреварот помеѓу Клуб Атлетико Мадрид и Клуб Леида Еспортиу имаше доста акции и истите можете да ги погледнете во хајлатсот од натпреварот подолу.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/ae07d_1.mp4?token=1515534626-3SiMS8S0fH%2BKKklvEHZJI0gNWxipHEV5LOLwmXKtbGM%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Посети ја kladenje.mk и информирај се за најновите бонуси.