Олимпик Марсеј vs Валенсјен хајлајтс

Во Недела, 7 Јануари, во рамките на Куп на Франција се одигра натпреварот помеѓу домаќинот Олимпик Марсеј и гостинот Валенсјен.

Олимпик Марсеј го пречека Валенсјен во рамките на Куп на Франција но мрежите мируваа и натпреварот заврши без голови.

Иако не бе постигнати голови на овој натпревар, можете да го изгледате хајлајтсот на видеото подолу.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/nzmfi_1.mp4?token=1515348190-x4k29Mj5zgSf7LM0yu9bH7qprFclCzn%2BviCuR58tJNI%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Kadenje.mk ви ги нуди сите информации за онлајн кладење во Македонија. Одлични предлог типови и рецензија на обложувалници, бонуси.