Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Granville и ФК Бордо

Во Недела, 7 Јануари, во рамките на Куп на Франција се одигра натпреварот помеѓу домаќинот Granville и гостинот ФК Бордо.

Ниту Granville ни ФК Бордо не можеа да го зачуваат својот гол, па мечот заврши со резултат 1:1.

Тука видете ги сите голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу Granville и ФК Бордо.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/1q0ly.mp4?token=1515350044-kppvnINN5sBoWJdPk4rBM4ElMOvev04EJrEm5OHkfUI%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Сакаш да играш онлајн казино? На casinobonus.mk провери кои онлајн казина нудат најдобри услови за уплата и исплата и најдобри бонуси.