Хајлајтс и голови од Торино ФК vs Болоња ФЦ 1909

Во Сабота, 6 Јануари, Торино ФК на својот стадион го пречека Болоња ФЦ 1909 во рамките на Серија А.

Натпреварот изобилуваше со голови и беа постигнати точно 3 гола, но сите во мрежата на Болоња ФЦ 1909. Тоа резултираше со победа на Торино ФК од 3-0.

Сите шанси, акции и голови во хајлајтсот од натпреварот подолу на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/xe2en.mp4?token=1515249649-7Cmx2zfUqmTWw82ofskPskEDZ%2FHtxsahyB3c0ctbBqQ%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Kadenje.mk ви ги нуди сите информации за онлајн кладење во Македонија. Одлични предлог типови и рецензија на обложувалници, бонуси.