Хајлајтс и голови од Вест Хем Јунајтед ФК vs Вест Бромвич Албион ФК

Вест Хем Јунајтед ФК го пречека Вест Бромвич Албион ФК во Вторник, 2 Јануари.

Двата тима постигнаа голови на натпреварот, но Вест Хем Јунајтед ФК постигна два, додека Вест Бромвич Албион ФК успеа да постигне само еден гол, па поради тоа го загуби натпреварот со 2:1.

Тука можете да ги гледате хајлајтсите и головите.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/5a9ey.mp4?token=1514935821-hFc2C%2FGfS%2Fp1X7yw2WBO42On1ADetuAOH%2BJRWaS5Q1U%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Посетете го Casinobonus.mk и научете повеќе за рулет системот