Вест Бромвич Албион ФК vs Арсенал ФК голови и хајлајтс

Вест Бромвич Албион ФК и Арсенал ФК одиграа натпревар во рамките на Премиер лига, во Недела, 31 12 2017.

Гледачите имаа можност да видат по еден гол на двете страни и натпреварот немаше победник, заврши со резултат 1:1.

Најдобрите моменти од натпреварот меѓу Вест Бромвич Албион ФК и Арсенал ФК погледнете ги на хајлајтсот на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/952rz.mp4?token=1514748881-6kkngq3e4F9I%2Bj%2BVZ2QMwRYb5c4nubNGOhnoNJlZlCc%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Посетете го Casinobonus.mk и научете повеќе за рулет системот