Хадерсфилд Таун ФК vs Барнли ФК хајлајтс

Хадерсфилд Таун ФК на својот стадион го пречека Барнли ФК во рамките на Премиер лига, во Сабота, 30 12.

На натпреварот не беше постигнат ниту еден гол.

Во хајлајтсот од натпреварот нема да најдете голови бидејќи истиот заврши 0:0, но тука се сите шанси, акции и најдобри моменти кои вредат да се погледнат.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/c04q8.mp4?token=1514675029-HO54YqYk8zkMxlxbu1Lrf4FKIx198lzq%2F75wjJWYurU%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Играш прогресија на онлајн рулет? Провери ги сите информации за Мартингејл систем системот на casinobonus.mk.