Мидлсборо ФК vs Астон Вила ФК голови и хајлајтс

Во Сабота, 30 Декември 2017, Астон Вила ФК му гостуваше на Мидлсборо ФК во рамките на Чемпионшип.

На натпреварот беше постигнат само еден гол, на разочарување на публиката голот го постигна Астон Вила ФК. Поради тоа Астон Вила ФК го доби натпреварот со 1:0.

Видете ги сите хајлајтси и голови во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/rnh3g.mp4?token=1514660414-4Z0BPBPF2hzplmuok0uBTNmXazeqiPA5VDbFazmSTow%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Види ги казино рецензиите за најдобрите казина достапни за Македонци.