Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу АЦФ Фиорентина и АЦ Милан

Во Сабота, 30 Декември, АЦФ Фиорентина го пречека АЦ Милан во рамките на Серија А меч.

За време на натпреварот секој тим постигна точно по еден гол, па мечот заврши со краен резултат 1:1.

Сите акции, голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу АЦФ Фиорентина и АЦ Милан.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/bl386.mp4?token=1514646151-8axeXyt65a0q8PDwzUdafzbXUQwO%2F%2BiA3Qj0l9cmFTo%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Преглед и видео ривју на онлајн слотови од најдобрите казина на Македонски јазик само на casinobonus.mk