Хајлајтс и голови од СС Лацио vs АЦФ Фиорентина

во Вторник, 26 Декември, СС Лацио на домашен терен играше против АЦФ Фиорентина во рамките на Куп на Италија.

СС Лацио постигна еден гол, но успеа да ја зачува сопствената мрежа, па оствари победа со 1:0.

Тука видете ги сите голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу СС Лацио и АЦФ Фиорентина.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/zjo5r.mp4?token=1514329389-GPBDW9zgO986CTuI%2BDlBRGuQLgntrkeEHFbv%2FN2UoWA%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Експертски типови за кладење на kladenje.mk