Видео од натпреварот Хал Сити А vs Дерби Каунти ФК

во Вторник, 26 Декември, Хал Сити А на домашен терен играше против Дерби Каунти ФК во рамките на Чемпионшип.

На натпреварот не беше постигнат ниту еден гол.

Натпреварот заврши без голови, а најдобрите моменти и акции можете да ги видите на видео хајлајтсот на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/gbl75.mp4?token=1514318572-3fjFAbS8qeYA6JlMIEuSCaTfUXT0bNUsA0J9y9PwyJ4%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Преглед и видео ривју на онлајн слотови од најдобрите казина на Македонски јазик само на casinobonus.mk