ФК Мец vs Страсбург Алсаче голови и хајлајтс

ФК Мец на својот стадион го пречека Страсбург Алсаче во рамките на Лига 1, во Среда, 20 12.

Напаѓачите на ФК Мец беа расположени и постигнаа точно 3 гола, додека Страсбург Алсаче не постигна ниту еден, па затоа го загуби натпреварот со точен резултат 3-0.

Тука видете ги сите голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу ФК Мец и Страсбург Алсаче.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/2qkls.mp4?token=1513874903-8I042GzZHsMDLEaaJMzDaKKSKzUrQU35AnBna3SuZQU%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Kadenje.mk ви ги нуди сите информации за онлајн кладење во Македонија. Одлични предлог типови и рецензија на обложувалници, бонуси.