Истанбул Башакшехир vs Анталијаспор голови и хајлајтс

Истанбул Башакшехир на домашен терен играше против Анталијаспор во рамките на Супер Лига, во Недела, 17 Декември.

Возбудлив натпревар со многу голови на двете страни, но Истанбул Башакшехир успеа да постигне повеќе голови и забележа победа со точен резултат 4-1.

Видете ги најдобрите шанси и голови во хајлајтсот од натпреварот.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/9stov.mp4?token=1513517703-NQntvyQL223hUzoMYx4a3Ln21aeI1n6PxeLcF8iAcsc%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Види ги казино рецензиите за најдобрите казина достапни за Македонци.