Хајлајтс и голови од Селта Виго vs Виљареал

Во Недела, 17 Декември, Селта Виго го пречека Виљареал во рамките на Ла Лига меч.

На натпреварот беше постигнат само еден гол, на разочарување на публиката голот го постигна Виљареал. Поради тоа Виљареал го доби натпреварот со 1:0.

Тука можете да ги гледате хајлајтсите и головите.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/suvpk.mp4?token=1513537374-pFCVGE7NLKCadceVhKP%2Bp%2FCQlhxladahOPJpkrgQNRs%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Посетете го Casinobonus.mk и научете повеќе за рулет системот