Видео од натпреварот Атлетик Клуб Билбао vs Реал Сосиедад

Атлетик Клуб Билбао на својот стадион го пречека Реал Сосиедад во рамките на Ла Лига, во Сабота, 16 12.

Атлетик Клуб Билбао го пречека Реал Сосиедад во рамките на Ла Лига но мрежите мируваа и натпреварот заврши без голови.

Во хајлајтсот од натпреварот нема да најдете голови бидејќи истиот заврши 0:0, но тука се сите шанси, акции и најдобри моменти кои вредат да се погледнат.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/9p1m1.mp4?token=1513450661-feXxrG%2F1H1IyKDt%2BZB7LLZGf%2FrDDHSybhJHBphJMqRM%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Играш прогресија на онлајн рулет? Провери ги сите информации за Мартингејл систем системот на casinobonus.mk.