Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Арсенал ФК и Њукасл Јунајтед ФК

Во Сабота, 16 Декември, Арсенал ФК го пречека Њукасл Јунајтед ФК во рамките на Премиер лига меч.

Арсенал ФК постигна само еден гол, но тој беше доволен за победа бидејќи ја зачува сопствената мрежа.

Во видео хајлајтсот од натпреварот помеѓу Арсенал ФК и Њукасл Јунајтед ФК можете да ги видите најдобрите моменти, акции и голови.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/7b7wf.mp4?token=1513454542-CpmSAk7UTIq%2Bat7RHcU86CqarrnrdAgWyScXW1TF6Ws%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Преглед и видео ривју на онлајн слотови од најдобрите казина на Македонски јазик само на casinobonus.mk