Хајлајтс и голови од Al Jazira vs Urawa Reds

Al Jazira го пречека Urawa Reds во Сабота, 9 Декември.

Натпреварот беше израмнет, една шанса Al Jazira претвори во гол, и тоа беше доволно за победа од 1:0.

Тука можете да ги гледате хајлајтсите и головите.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/b5q8y.mp4?token=1512856970-1kSsNKSqWVUZx0xQ4ojbYavAu%2FPOQXjhGJA%2Fd65agec%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Посети ја kladenje.mk и информирај се за најновите бонуси.