Анжер vs Монпеље голови и хајлајтс

Анжер на својот стадион го пречека Монпеље во рамките на Лига 1, во Сабота, 9 12.

Двата тима го пронајдоа патот кон противничкиот гол, но натпреварот заврши без победник.

На оваа страна можете да ги погледнете головите, акциите од натпреварот помеѓу Анжер и Монпеље.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/merge-2hfou.mp4?token=1512856754-O2GRNRTflLFnF9yRlEiH50%2BDzA%2BgQbFUr2D5138s91k%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Посетете го Casinobonus.mk и научете повеќе за рулет системот