Ајакс vs ПСВ голови и хајлајтс

во Недела, 10 Декември, Ајакс на домашен терен играше против ПСВ во рамките на Ередивизија.

ПСВ и покрај сите напори не успеа да постигне гол, додека Ајакс постигна 3 и победи со точен резултат 3-0.

Во видео хајлајтсот од натпреварот помеѓу Ајакс и ПСВ можете да ги видите најдобрите моменти, акции и голови.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/w67og.mp4?token=1512931969-CZoEF4DDscYf66zMSv5Tt8d%2BM8uvFpqp6JyH8N0DBQ4%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Види ги казино рецензиите за најдобрите казина достапни за Македонци.