Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу ПСЖ и Лил

ПСЖ го пречека Лил во Сабота, 9 Декември.

Публиката имаше можност да види 4 гола, од кои 1 завршија во мрежата на ПСЖ додека 3 завршија во мрежата на Лил. Тоа резултираше со победа на ПСЖ со точен резултат 3-1.

Видете ги сите хајлајтси и голови во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/sstxd.mp4?token=1512845013-lIW2gSUgjyMuVvqTh1eKBinlWdReKsYULpS1fmBpuUE%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Сите информации за кладење на едно место – kladenje.mk