Хајлајтс и голови од Бурсаспор vs Фенербахче

Во рамките на Супер Лига се одигра натпреварот помеѓу домаќинот Бурсаспор и гостинот Фенербахче, во Петок, 8 Декември 2017.

Натпреварот беше израмнет, една шанса Фенербахче претвори во гол, и тоа беше доволно за победа од 1:0 и разочарување на домашните навивачи.

На оваа страна можете да ги прегледате најдобрите инсерти од натпреварот помеѓу Бурсаспор и Фенербахче.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/bp027.mp4?token=1512763373-7FNvdsvACi9G6lvfBcfeMKcJRndHiyiXch3cZjN5aQ4%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Посети ја kladenje.mk и информирај се за најновите бонуси.