Торино vs Аталанта голови и хајлајтс

Во Сабота, 2 Декември, Торино на својот стадион го пречека Аталанта во рамките на Серија А.

Торино и Аталанта постигнаа само по еден гол, и натпреварот заврши без победник, 1:1.

Проверете ги најдобрите моменти од натпреварот во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/8grf9.mp4?token=1512255812-1Ss8BybbAfkb1w21cQM8fOycpNyeD2HN%2BqKWq9Tnoz4%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Играш прогресија на онлајн рулет? Провери ги сите информации за Мартингејл систем системот на casinobonus.mk.