Каен vs Олимпик Лион голови и хајлајтс

Каен го нагости Олимпик Лион во рамките на Лига 1 меч, во Недела, 3 Декември 2017.

На натпреварот имаше три гола, од кои 2 ги постигнаа играчите на Олимпик Лион, а еден гол постигна Каен. Тоа резултираше со победа на Олимпик Лион од 2:1.

На натпреварот помеѓу Каен и Олимпик Лион имаше доста акции и истите можете да ги погледнете во хајлатсот од натпреварот подолу.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/ii1c8.mp4?token=1512326059-yZu30uB43h%2BJNAz2zKmiAh2nRd%2BSYvVn496hX8v4sTs%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Casinobonus.mk ви ги нуди сите информации за играње на онлајн казино во Македонија. Бесплатни совети, рецензии на казина, гратис спинови и бонуси.