Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Фиорентина и Сасуоло

Фиорентина го нагости Сасуоло во рамките на Серија А меч, во Недела, 3 Декември 2017.

Сасуоло и покрај сите напори не успеа да постигне гол, додека Фиорентина постигна 3 и победи со точен резултат 3-0.

Видете ги најдобрите шанси и голови во хајлајтсот од натпреварот.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/rerxb.mp4?token=1512319780-zm27879mjZiRuv8WOcEnDPy0gYmV3R6%2BgpJfC5ZoY8c%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Посетете го Casinobonus.mk и научете повеќе за рулет системот