Порто vs Бенфика хајлајтс

Во Петок, 1 Декември, Порто и Бенфика одиграа натпревар во рамките на Премиер Лига.

Ниту Порто ни Бенфика не ги искористија своите шанси, па натпреварот заврши со резултат 0:0.

Натпреварот заврши без голови, а најдобрите моменти и акции можете да ги видите на видео хајлајтсот на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/lxzwr.mp4?token=1512171517-UZ7T4Z1H8tu4qfMJrDFJNcWC%2Fso%2BAIXGMMuUzaDbKDo%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Посети ја kladenje.mk и информирај се за најновите бонуси.