Хајлајтс и голови од Бешикташ vs Галатасарај

Бешикташ и Галатасарај одиграа натпревар во рамките на Супер Лига, во Сабота, 2 12 2017.

Галатасарај и покрај сите напори не успеа да постигне гол, додека Бешикташ постигна 3 и победи со точен резултат 3-0.

На оваа страна можете да ги прегледате најдобрите инсерти од натпреварот помеѓу Бешикташ и Галатасарај.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/4r1au.mp4?token=1512244921-6U%2FN1UoFs1K7NM3Y1aiOIOJ%2FyVNNBtXdOk%2FndJjzeJA%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Се обложуваш во живо? Провери ги информациите што ги има на kladenje.mk.