Болтон Вандерерс ФК vs Барнсли ФК голови и хајлајтс

Во Сабота, 2 Декември, Болтон Вандерерс ФК го нагости Барнсли ФК во рамките на Чемпионшип натпревар.

Публиката имаше можност да види 4 гола, од кои 1 завршија во мрежата на Болтон Вандерерс ФК додека 3 завршија во мрежата на Барнсли ФК. Тоа резултираше со победа на Болтон Вандерерс ФК со точен резултат 3-1.

Сите шанси, акции и голови во хајлајтсот од натпреварот подолу на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/qef4k.mp4?token=1512241370-thpn3iBXE%2BU7tvHmOijvitEmZ40X8ROR35Y28Aqb0Uo%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

На kladenje.mk ги рангиравме најдобрите онлајн кладилници. Провери каде имаш најдобри услови.