Брентфорд ФК vs Фулам ФК голови и хајлајтс

Во Сабота, 2 Декември, Брентфорд ФК на својот стадион го пречека Фулам ФК во рамките на Чемпионшип.

Публиката имаше можност да види 4 гола, од кои 1 завршија во мрежата на Брентфорд ФК додека 3 завршија во мрежата на Фулам ФК. Тоа резултираше со победа на Брентфорд ФК со точен резултат 3-1.

Видете ги сите хајлајтси и голови во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/bej7v.mp4?token=1512241229-vgJUJLXzWPfvbhU5AlZ75xf00%2FvINeCr0clrKjPKbHM%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Посетете го Casinobonus.mk и научете повеќе за рулет системот