Хајлајтс и голови од Валенсија vs Зарагоса

Во рамките на Куп на Кралот се одигра натпреварот помеѓу домаќинот Валенсија и гостинот Зарагоса, во Четврток, 30 Ноември 2017.

Нападите на двата тима фукционираа одлично, но нападот на Зарагоса беше помалку ефикасен и го загуби натпреварот со резултат 4-1.

Во ова видео можете да ги прегледате клучните моменти од натпреварот помеѓу Валенсија и Зарагоса.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/gwo1o.mp4?token=1512086569-qFRYaBMNHesiBPL8yrsafBGsT0mMaPo33jqLz1KcMqM%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Играш прогресија на онлајн рулет? Провери ги сите информации за Мартингејл систем системот на casinobonus.mk.