Хајлајтс и голови од Аваи vs Атлетико ПР

Аваи и Атлетико ПР одиграа натпревар во рамките на Серија А, во Недела, 26 11 2017.

Аваи успеа да постигне само еден гол. Сепак тој се покажа како доволен за победа од 1:0, бидејќи Атлетико ПР не постигна ниту еден гол.

Тука можете да ги гледате хајлајтсите и головите.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/3t0dz.mp4?token=1511787762-zb8wvfhaSc4XFqnxxrDpqeF2v96ZxGSGU49XWQkSVB8%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Се обложуваш во живо? Провери ги информациите што ги има на kladenje.mk.