Хајлајтс и голови од ОГЦ Ница Кот де Азур vs Олимпик Лион

ОГЦ Ница Кот де Азур и Олимпик Лион одиграа натпревар во рамките на Лига 1, во Недела, 26 11 2017.

ОГЦ Ница Кот де Азур и покрај сите напори не успеа да постигне гол, додека Олимпик Лион постигна повеќе од доволни 5 гола и победи со точен резултат 5-0.

Тука видете ги сите голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу ОГЦ Ница Кот де Азур и Олимпик Лион.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/imc9d.mp4?token=1511714749-8avXDqE7Wsn8TlYnt0NAfPuJV%2FaurzniEYVXk2R10pM%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Види ги коефициентите што ги нуди Bet365 на kladenje.mk