Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Барнли ФК и Арсенал ФК

Барнли ФК на својот стадион го пречека Арсенал ФК во рамките на Премиер лига, во Недела, 26 11.

На натпреварот беше постигнат само еден гол, на разочарување на публиката голот го постигна Арсенал ФК. Поради тоа Арсенал ФК го доби натпреварот со 1:0.

Сите акции, голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу Барнли ФК и Арсенал ФК.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/bbt66.mp4?token=1511714347-icHNLvM8z1t%2BBR8BYl5yB%2BuWzY4%2BKHQlazM5aBb4ZEc%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Посетете го Casinobonus.mk и научете повеќе за рулет системот