Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Анталијаспор и Фенербахче

Во Недела, 26 Ноември, во рамките на Супер Лига се одигра натпреварот помеѓу домаќинот Анталијаспор и гостинот Фенербахче.

Натпреварот беше израмнет, една шанса Фенербахче претвори во гол, и тоа беше доволно за победа од 1:0 и разочарување на домашните навивачи.

Во видео хајлајтсот од натпреварот помеѓу Анталијаспор и Фенербахче можете да ги видите најдобрите моменти, акции и голови.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/oogwv.mp4?token=1511726074-D0NM4sNB1ao5YiNIVS7DWDUEghCFqC5vvi2JdMu0RZ8%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

На casinobonus.mk најди ги најдобрите бонуси игратис спинови на најдобрите онлајн казина.