Јени Малатјаспор vs Бешикташ хајлајтс

во Сабота, 25 Ноември, Јени Малатјаспор на домашен терен играше против Бешикташ во рамките на Супер Лига.

На натпреварот не беше постигнат ниту еден гол.

Во хајлајтсот од натпреварот нема да најдете голови бидејќи истиот заврши 0:0, но тука се сите шанси, акции и најдобри моменти кои вредат да се погледнат.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/a58d9.mp4?token=1511629356-WYEV3MYEYzkaYqog3CtndFpIe9efclpJBd4ns0Mu3Xs%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Одлични коефициенти од 1xbet, провери ги и спореди ги на kladenje.mk