Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Галатасарај и Аланиаспор

Галатасарај го нагости Аланиаспор во рамките на Супер Лига меч, во Сабота, 25 Ноември 2017.

Публиката можеше да види возбудлив натпревар на кој беа постигнати 2 гола и двата во мрежата на Аланиаспор. Тоа резултираше со победа на Галатасарај од 2:0.

Во видео хајлајтсот од натпреварот помеѓу Галатасарај и Аланиаспор можете да ги видите најдобрите моменти, акции и голови.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/de38m.mp4?token=1511639038-K8nDhKxmFtpD%2FuJzGCc%2Bk2qI7herHoAr6aTrPr1wJjU%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Играш прогресија на онлајн рулет? Провери ги сите информации за Мартингејл систем системот на casinobonus.mk.