Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу АПОЕЛ и Реал Мадрид

Во Вторник, 21 Ноември, во рамките на УЕФА Лига на Шампиони се одигра натпреварот помеѓу домаќинот АПОЕЛ и гостинот Реал Мадрид.

АПОЕЛ и покрај сите напори не успеа да постигне гол, додека Реал Мадрид постигна повеќе од доволни 6 гола и победи со точен резултат 6-0.

Тука можете да ги гледате хајлајтсите и головите.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/zu33m.mp4?token=1511309158-PF2S2%2BKMisJvM2CAdUyCWYNb5t387OEskVWsEplURro%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Види ги казино рецензиите за најдобрите казина достапни за Македонци.