Болтон Вандерерс ФК vs Ридинг голови и хајлајтс

Во Вторник, 21 Ноември, Болтон Вандерерс ФК го нагости Ридинг во рамките на Чемпионшип натпревар.

Секој тим постигна точно 2 гола, па натпреварот заврши со резултат 2:2.

На оваа страна можете да ги погледнете головите, акциите од натпреварот помеѓу Болтон Вандерерс ФК и Ридинг.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/t8d9j.mp4?token=1511308993-DaYrJ8ciI%2Bp4vXmw%2BEHGT%2Bw4auIjqOQ5MmLCy3b2Wfw%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Casinobonus.mk ви ги нуди сите информации за играње на онлајн казино во Македонија. Бесплатни совети, рецензии на казина, гратис спинови и бонуси.