Видео од натпреварот Олимпик Лион vs Монпеље

Во Недела, 19 Ноември, во рамките на Лига 1 се одигра натпреварот помеѓу домаќинот Олимпик Лион и гостинот Монпеље.

Ниту Олимпик Лион ни Монпеље не постигнаа гол на натпреварот.

Иако не бе постигнати голови на овој натпревар, можете да го изгледате хајлајтсот на видеото подолу.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/eaunf_1.mp4?token=1511118185-N0eF2lZm4osLksiGfw2lShezo%2FcE1OYGRbe4aoyHSJA%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Нашите типстери ги бараат најдобрите коефициенти со најголема вредност, проверете на kladenje.mk