Наполи vs Милан голови и хајлајтс

во Сабота, 18 Ноември, Наполи на домашен терен играше против Милан во рамките на Серија А.

Наполи прими еден гол, но успеа да постигне два гола, па забележа победа со резултат 2:1.

Проверете ги најдобрите моменти од натпреварот во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/cx4dp.mp4?token=1511045502-uOt7LFdhsaSv9Q4XBzeWfVdtLQIiJGmq4JzF%2FNjOKLw%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Посетете го Casinobonus.mk и научете повеќе за рулет системот