Малага vs Депортиво Ла Коруња голови и хајлајтс

Малага и Депортиво Ла Коруња одиграа натпревар во рамките на Ла Лига, во Недела, 19 11 2017.

Возбудлив натпревар со многу голови на двете страни, но Малага успеа да постигне еден гол повеќе и забележа победа со точен резултат 3-2.

Видете ги сите хајлајтси и голови во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/lglk3.mp4?token=1511099575-awPJ%2BE6HlsM%2BhotmnSGAsx3Q6j24AMIgg2pDrmmJShQ%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Најди ги најдобрите казино бонуси на casinobonus.mk