Хајлајтс и голови од СПАЛ vs Фиорентина

Во Недела, 19 Ноември, СПАЛ го пречека Фиорентина во рамките на Серија А меч.

Двата тима го пронајдоа патот кон противничкиот гол, но натпреварот заврши без победник.

Видете ги најдобрите шанси и голови во хајлајтсот од натпреварот.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/ettgu.mp4?token=1511114304-ZCfaW%2FP%2BklmWWACw3Zk6YtV5exurPicEzGoSBZyuQ2k%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Сите информации за кладење на едно место – kladenje.mk