Кристал Палас vs Евертон голови и хајлајтс

Кристал Палас на својот стадион го пречека Евертон во рамките на Премиер лига, во Сабота, 18 11.

Двата тима имаа среќа да постигнат по 2 гола, па натпреварот заврши со резултат 2:2.

Сите акции, голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу Кристал Палас и Евертон.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/x1nze.mp4?token=1511028173-xX8ku2y19qLD4cGmqJdjlBtCS4DwaiCx8hI4hEVFDyE%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

На casinobonus.mk најди ги најдобрите бонуси игратис спинови на најдобрите онлајн казина.