Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Чапекоенсе и Виториа

Чапекоенсе го пречека Виториа во Четврток, 16 Ноември.

Чапекоенсе прими еден гол, но успеа да постигне два гола, па забележа победа со резултат 2:1.

На оваа страна можете да ги погледнете головите, акциите од натпреварот помеѓу Чапекоенсе и Виториа.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/hsyjf.mp4?token=1510923782-eN7m0fV6%2BYzt4pAjupt%2FoSEMGiq9PhrO%2BNKbdrKWpKM%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Посетете го Casinobonus.mk и научете повеќе за рулет системот