Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Крузеиро и Аваи

Во Среда, 15 Ноември, во рамките на Серија А се одигра натпреварот помеѓу домаќинот Крузеиро и гостинот Аваи.

Двата тима, Крузеиро и Аваи по два пати го погодија противничкиот гол, па после последниот свиреж на судијата, резултатот беше 2:2.

На оваа страна можете да ги прегледате најдобрите инсерти од натпреварот помеѓу Крузеиро и Аваи.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/2xuph.mp4?token=1510848108-5vatvtR%2F51Blpnyf95XcfOyuogudwzJD1B7FG9eVvLg%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Сакаш да играш онлајн казино? На casinobonus.mk провери кои онлајн казина нудат најдобри услови за уплата и исплата и најдобри бонуси.