Русија vs Шпанија голови и хајлајтс

Русија го нагости Шпанија во рамките на Меѓународни пријателски натпревари меч, во Вторник, 14 Ноември 2017.

Натпреварот беше возбудлив за гледање, публиката виде доста голови, но тие беа подеднакво распоредени за двата тима, па натпреварот заврши без победник со резултат 3-3.

На натпреварот помеѓу Русија и Шпанија имаше доста акции и истите можете да ги погледнете во хајлатсот од натпреварот подолу.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/7ovr6.mp4?token=1510695638-LdVLz7kdIUDUwzVXSm2kAtG76MedaE%2BPWmRZ0aSfqg4%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Посетете го Casinobonus.mk и научете повеќе за рулет системот