Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Венецуела и Иран

Венецуела го пречека Иран во Понеделник, 13 Ноември.

Иран немаше проблем на гостински терен, постигна еден гол, но успеа да ја зачува сопствената мрежа, па оствари гостинска победа со 1:0.

Во ова видео можете да ги прегледате клучните моменти од натпреварот помеѓу Венецуела и Иран.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/8pej3.mp4?token=1510606971-VD9chLaj9jg%2BF2XnF%2FJLYOZoKouiB0a5C%2FWhgL26ou4%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Види ги коефициентите што ги нуди Bet365 на kladenje.mk